Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

!!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!

+4
4ctive
levent61ts
medboyy
yoyo61
8 posters
YazarMesaj
yoyo61
Admin
Admin

Nickname : yoyo_61
Level : 31
Kill/Death : 1.08

!!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Empty
MesajKonu: !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 3:09 pm

yoyo61 nıcklı carımı satılıga cıkardım. artık warrock oynamıycam FAKAT ELİMDEN GELDİĞİNCE TSDE MSNDE VE SİTEMİZDE ONLİNE OLACAM .
FORUMA ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIM EDECEĞİM PREMİUM İŞLERİ DEVAM EDİYOR.BİRDE ARADA ADAM EKSİK OLDUĞUNDA GİRERİM Sad
SEVGİLİ DOSTLARIM:
LEVENT61TS LEVENT
WLKfbfb WOLKAN
4CTIVE OĞUZ
BLUEDEWIL9 EMRE
HITMANX6 FURKAN
MEDBOYY SEDAT
DEWILL90 MAKSUT
VE ISMINI HATIRLIYAMADIGIM DOSTLARIM HEPINIZE SAYGILARLA...IYIKI VARSINIZ
medboyy
Moderatör
Moderatör
medboyy

Nickname : medboyy
Level : 27

MesajKonu: Geri: !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 4:37 pm

Abi bırakmandaki sebeb ney bari onu açıklasaydın
levent61ts
Onbaşı
Onbaşı
levent61ts

Nickname : levent61ts
Level : 37
Kill/Death : 1.10

MesajKonu: yoyo61   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 11:47 pm

yıldıray nereye gidiyorsun beni neden döndürdünüz peki gitcektinde olmaz böle yıldıray geri gelmen lazım arada girmekle olmaz... Mad
yoyo61
Admin
Admin

Nickname : yoyo_61
Kill/Death : 1.08

MesajKonu: Geri: !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 3:30 am

bırakma nedenım derslerımden dolayı bırakıyorum dedım ama sız ıstedıgınızde gırerım Smile
4ctive
Admin
Admin

Nickname : 4ctive
Level : 39
Kill/Death : 1.38

MesajKonu: Geri: !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 5:45 am

İnşallah hayırlısı olur.Tabi ders daha önemli oyundan..Ama tsde, msnde, telefonda görüşelim Smile
wlkfbfb
Çavuş
Çavuş

Nickname : wlkfbfb
Level : 25
Kill/Death : 1,46

MesajKonu: Geri: !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 3:46 pm

yoyo senı bırakmayız ya kafana sıkıcaksın yada bu oyunu oynucaksın.......
bluedewil9
Admin
Admin

Nickname : Bluedewil9
Level : 32
Kill/Death : 1.15

MesajKonu: Geri: !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 12:10 pm

Kanka yha:D o bırakamas hikaye charıda satmıorm yoyo61'isimli char bu sitede satılamaz Very Happy
yıldıray da yazın bizimle olur:D
https://turkishclan.forumdizini.com
newcer1
Onbaşı
Onbaşı
newcer1

Nickname : unifeb1
Kill/Death : 1,30

MesajKonu: Geri: !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 11:34 am

her zamn kalbimdesin yıldıray abi No Sad
ama yazın oynarsın oyunu heehhehe santa What a Face affraid
levent61ts
Onbaşı
Onbaşı
levent61ts

Nickname : levent61ts
Level : 37
Kill/Death : 1.10

MesajKonu: !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!(vermiyorum demek istedi)   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 2:04 pm

[b]bugüne kadar knıght onlinedan vazgecmem dedim , ama sonra bi dolasıyım dedim oyunları bi baktım warrock girim dedim birazda burada takılayım bigün tek başıma takılıyordum.ayıptır sölemesi mp5 ile cok iii kullanırdım famas cıktı mertlık bozuldu XD neyse yonetmen yıldıray benı kesfettı senı aktör yapalım dedı. peki dedim su forumu doldur gerisi basit dedi tmm onada amenna dedim sonra birden film yapımcısı olan emre cıka geldi dediki;senin aktörlüğü kabul ettik dedimki ALLAH R.A(CC) YILDIRAY,EMRE,SEDAT ve birkaç kişiden razı olsun dedim şimdi bu oyuna genç yetenekleri kazandıran bi yönetmen nasul olurda oyunu bırakır...işte burada gene yönetmen filmin senaryosunu deiştirdi ve yeniden yazmaya karar verdi ve oyuna geri döndü... Tarih:19/04/2008 Saat:22:00 itibariyle oyuna geri gelmiş bulunmaktadır....kamoyuna duyurulur...XD
Not:BUNLAR REKLAM KOKAN HAREKETLER YILDIRAY ALIRIM FAMASINI ELİNDEN lol! Arrow
turkforce (halil)
Onbaşı
Onbaşı

Nickname : turkforce
Level : 33
Kill/Death : 1.19

MesajKonu: Geri: !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!   !!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 12:12 pm

Yıldıray abi senin için hangisii ii olacaksa (oyunu bırakmak mı , devam etmekmi) sen bırakmayı tercih etmisin sen eer kararından memnun isen bizde sana destek oluruz ama dönmeyide unutmsa dersler bitince Smile

!!!TUM DOSTLARIM WARROCK HAYATIMA SON VERIYORUM!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WarRock Korea (Gelecekteki Warrock)
» WarRock Video